سهولت در حمل و نقل نخاله های ساختمانی با ابزار پیشرفته

نخاله‌های ساختمانی

 

نخاله های ساختمانی به مصالحی گفته می‌شوند که بعد از اتمام پروژه ساختمانی یا خراب کردن یک بنا به وجود می‌آیند. نخاله‌های ساختمانی عبارت است از: انواع گچ، آجرهای شکسته و قدیمی، شن، خاک، سیمان، سنگ‌ها، کاشی‌ها و سایر مصالح ساختمانی که غیرقابل استفاده و شکسته شده‌اند. اگر به دنبال جابحایی و حمل نخاله ساختمانی‌ خود هستید این کار را با کمترین هزینه و بدون هیچ دردسری به مصالح ساختمانی باران بسپارید.

 

 

خاک نخاله

 

خاک نخاله یا به عبارتی خاک آشغالی و زباله است. این نوع مصالح ساختمانی در طی فرایند ساختمان و ساخت حاصل از بقایی ساختمان تولید می‌شوند.
نخاله‌های ساختمانی به مواد و مصالح ناشی از ساخت و ساز، تخریب و حفاری و غیره گفته می‌شود.

خاک‌های آشغالی ساختمانی زیرمجموعه ضایعات عادی قرار می‌گیرند که به مواد جامد، گاز و مایع به صورت مستقیم و غیر مستقیم در نتیجه فعالیت انسانی است و از لحاظ تولیدکننده ضایعات تلقی می‌شود. این نوع ضایعات از جمله مصالح ساختمانی از قبیل عایق، میخ، میلگرد، سیم برق، چوب، سنگ، آجر، شیشه، درب و پنجره و غیره که بدون استفاده باقی می‌مانند. برخی از نخاله‌های ساختمانی شامل سرب، آزبست و سایر مواد خطرناک هستند.

 

سهولت در حمل و نقل نخاله های ساختمانی با ابزار پیشرفته

 

برای حمل و جابجایی خاک آشغالی و مصالح ساختمانی در مکان‌های تعیین شده براساس میزان و حجم نخاله‌های ساختمانی از ماشین‌های حمل مثل نیسان استفاده می‌شود.

 

حمل نخاله با نیسان

 

یکی از مهم‌‎ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت حمل خاک نخاله با نیسان مقدار مسافت بین محل دفن خاک زباله ساختمانی است. قابلیت حمل نخاله با نیسان به میزان 5000 کیلوگرم است؛ در حالی که امروزه براساس قوانین جدید رانندگان موظف به حمل 2800 کیلوگرم نخاله هستند.

 

حمل خاک نخاله با خاور

حمل خاک زباله با خاور قابلیت حمل ضایعات نیمه سنگین ساختمانی را از 2.5 الی 8 تن دارد.

 

 

حمل نخاله با خاور

حمل خاک نخاله و مصالح ساختمانی را تا وزن 10 تن یا بیشتر بار می‌کند. ماشین‌های حمل زباله قابلیت حمل انواع مصالح ساختمانی از جمله خاک، سنگ ریزه، آسفالت، خاک، گچ و غیره را دارد.